Ostrov Malta
Maltské moře

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené na Maltě v červenci. ✅ All Inclusive zájezdy na Maltu v červenci 2020 ☀ za nejvýhodnější ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech a Last Minute zájezdy.

1Malta.cz    >    

Malta All Inclusive červenec 2020

Vyhledávání zájezdů

Malta All Inclusive červenec 2020

Db Seabank Resort + Spa All Inclusive Resort
Dovolená Malta 2020 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Db Seabank Resort + Spa All Inclusive Resort, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až čtvrtek 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 28673,- Kč.
 
Db Seabank Resort + Spa All Inclusive Resort
Dovolená Malta 2020 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Db Seabank Resort + Spa All Inclusive Resort, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až úterý 7. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 23167,- Kč.
 
Preluna Hotel & Spa
Dovolená Malta 2020 - Sliema v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Preluna Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 20433,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Golf
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Dětský bazén
 • Wifi zdarma
 
Soreda Hotel
Dovolená Malta 2020 - Bugibba a Qawra v 3hvězdičkovém ubytování Soreda Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 11. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 310 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 23693,- Kč.
 
Db Seabank Resort + Spa All Inclusive Resort
Dovolená Malta 2020 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Db Seabank Resort + Spa All Inclusive Resort, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu sobota 4. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 43757,- Kč.
 
Soreda Hotel
Dovolená Malta 2020 - Bugibba a Qawra v 3hvězdičkovém ubytování Soreda Hotel, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu sobota 4. červenec až pondělí 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 23937,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Malta podle měsíce odjezdu

Malta All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal