Ostrov Malta
Maltské moře

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bugibba a Qawra v březnu 2020. Zájezdy na Maltu za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu na Maltě. Bugibba a Qawra All Inclusive - pobyty Malta s ubytováním v luxusních hotelech.

1Malta.cz    >    
Bugibba a Qawra    >    

Dovolená Bugibba a Qawra v březnu - Březen na Maltě

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bugibba a Qawra v březnu 2020

Sunflower
Dovolená Malta 2020 - Bugibba a Qawra v 3hvězdičkovém ubytování Sunflower, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 10. březen až úterý 17. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11280,- Kč.
 
Sunflower
Dovolená Malta 2020 - Bugibba a Qawra v 3hvězdičkovém ubytování Sunflower, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 13. březen až pátek 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13180,- Kč.
 
Sunflower
Dovolená Malta 2020 - Bugibba a Qawra v 3hvězdičkovém ubytování Sunflower, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 18. březen až neděle 22. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7080,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bugibba a Qawra podle měsíce odjezdu

Bugibba a Qawra All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal