Ostrov Malta
Maltské moře

Ax Seashells Resort At Suncrest s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Maltě v lokalitě Bugibba a Qawra - Ax Seashells Resort At Suncrest. Last Minute pobyty v maltské lokalitě Bugibba a Qawra 2019.

1Malta.cz    >    
Bugibba a Qawra    >    

Ax Seashells Resort At Suncrest

Vyhledávání zájezdů

Ax Seashells Resort At Suncrest podle termínu

Ax Seashells Resort At Suncrest
Dovolená Malta 2019 - Bugibba a Qawra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ax Seashells Resort At Suncrest, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 24. červenec až sobota 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 30780,- Kč.
 
Ax Seashells Resort At Suncrest
Dovolená Malta 2019 - Bugibba a Qawra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ax Seashells Resort At Suncrest, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 28. srpen až sobota 7. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 28680,- Kč.
 
Ax Seashells Resort At Suncrest
Dovolená Malta 2019 - Bugibba a Qawra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ax Seashells Resort At Suncrest, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 5. říjen až středa 9. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 132 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12280,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bugibba a Qawra podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal