Ostrov Malta
Maltské moře

Paradise Bay Resort s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Paradise Bay Resort na Maltě v lokalitě Cirkewwa. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v maltské lokalitě Cirkewwa 2021.

1Malta.cz    >    
Cirkewwa    >    

Paradise Bay Resort - Cirkewwa 2021

Vyhledávání zájezdů

Paradise Bay Resort - Cirkewwa na Maltě

Paradise Bay Resort
Dovolená Malta v zimě 2021 v lokalitě Cirkewwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. únor až středa 24. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8890,- Kč.
 
Hotel Paradise Bay Resort
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Mellieha, v ubytovacím zařízení Hotel Paradise Bay Resort s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 4, v termínu středa 28. dubna 2021 do sobota 1. května 2021. Přeprava letecky, s odletem za 94 dní, se stravou snídaně - jarní first-minute zájezd za levnou cenu 9190 CZK.
 
Paradise Bay Resort
Dovolená Malta na jaře 2021 v lokalitě Cirkewwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9160,- Kč.
 
Paradise Bay Resort
Dovolená Malta v létě 2021 v lokalitě Cirkewwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až středa 30. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 153 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9290,- Kč.
 
Paradise Bay Resort
Dovolená Malta v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Cirkewwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až středa 14. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 167 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 10380,- Kč.
 
Paradise Bay Resort
Dovolená Malta v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Cirkewwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až středa 18. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 202 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 13090,- Kč.
 
Paradise Bay Resort
Dovolená Malta v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Cirkewwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až středa 1. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 216 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 13450,- Kč.
 
Paradise Bay Resort
Dovolená Malta na podzim 2021 v lokalitě Cirkewwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až středa 29. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 10400,- Kč.
 
Paradise Bay Resort
Dovolená Malta na podzim 2021 v lokalitě Cirkewwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až středa 6. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8270,- Kč.
 
Paradise Bay Resort
Dovolená Malta na podzim 2021 v lokalitě Cirkewwa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až středa 13. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8270,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Cirkewwa podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal