Ostrov Malta
Maltské moře

Všeobecné informace o Maltě s možností přidat odkaz. Počasí, ceny na Maltě, informace o zájezdech a bezpečnost. Malta 2021.

Dovolená Malta 2021/2022    >    

Informace o Maltě s možností přidat odkaz - Malta 2021

Vyhledávání zájezdů

Malta - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy na Maltu především do destinací Bugibba a Qawra, Cirkewwa, Golden Bay, Marfa, Mellieha, ostrov Gozo, Sliema a St. Julian naleznete na webu Cestovní kanceláře CK. Pro nabídku slovenských cestovních kanceláří pořádající zájezdy na Maltu může využít zase seznam slovenských CA a CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Maltě jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny na Maltě

Zajímají vás jak draho je na Maltě? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené na Maltě.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Maltu můžeme doporučit weby Dovolená Malta a Malta Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci na Maltě naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí na Maltě

Jaké je aktuální počasí na Maltě se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o 1malta.cz

Informace o doméně 1malta.cz a informace dalších doménách nejen v oblasti cestováního ruchu naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje seznam zajímavých českých domén, které jsou většinou volné (pokud je již někdo nezaregistroval nebo původní držitel neprodloužil). Jedná se tedy o domény, které již byly používané, ale z důvodu neprodloužení čekají na další využití.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Maltě? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o Maltě. Pokud máte vlastní internetové stránky o Maltě, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Malta podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal