All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Malta 2021/2022    >    

Informace o Maltě s možností přidat odkaz - Malta 2021 / 2022

Všeobecné informace o Maltě s možností přidat odkaz. Počasí, ceny na Maltě, informace o zájezdech a bezpečnost. Malta 2021 / 2022.

Malta - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy na Maltu především do destinací Bugibba a Qawra, Cirkewwa, Golden Bay, Marfa, Mellieha, ostrov Gozo, Sliema a St. Julian naleznete na webu Cestovní kanceláře CK. Pro nabídku slovenských cestovních kanceláří pořádající zájezdy na Maltu může využít zase seznam slovenských CA a CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Maltě jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny na Maltě

Zajímají vás jak draho je na Maltě? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené na Maltě.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Maltu můžeme doporučit weby Dovolená Malta a Malta Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci na Maltě naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí na Maltě

Jaké je aktuální počasí na Maltě se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o 1malta.cz

Informace o doméně 1malta.cz a informace dalších doménách nejen v oblasti cestováního ruchu naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje seznam zajímavých českých domén, které jsou většinou volné (pokud je již někdo nezaregistroval nebo původní držitel neprodloužil). Jedná se tedy o domény, které již byly používané, ale z důvodu neprodloužení čekají na další využití.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Maltě? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o Maltě. Pokud máte vlastní internetové stránky o Maltě, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Malta 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Maltě. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Maltu vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Maltu vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Maltě vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Maltě si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Maltě z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Turecko - informace o dovolené, USA - informace o dovolené, Vietnam - informace o dovolené nebo například dovolenou Zanzibar - informace o dovolené? Další možností je třeba Albánie - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Maltě může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Maltě si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Maltě můžete také podle kvality: např Malta levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Maltě pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Malta nebo sekci dovolená s dětmi.