All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Malta 2023/2024    >    

Informace o Maltě s možností přidat odkaz - Malta 2023/2024

Všeobecné informace o Maltě s možností přidat odkaz. Počasí, ceny na Maltě, informace o zájezdech a bezpečnost. Malta 2023/2024.

Dovolená Malta 2023/2024
Last Minute Malta

Malta - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na webu 1malta.cz odkaz, PR článek, banner nebo jinou reklamu? Kontaktujte nás na reklama pro CK.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy na Maltu především do destinací Bugibba a Qawra, Cirkewwa, Golden Bay, Marfa, Mellieha, ostrov Gozo, Sliema a St. Julian naleznete na webu Cestovní kanceláře CK. Pro nabídku slovenských cestovních kanceláří pořádající zájezdy na Maltu může využít zase seznam slovenských CA a CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Maltě jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny na Maltě

Zajímají vás jak draho je na Maltě? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené na Maltě.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Maltu můžeme doporučit weby Dovolená Malta a Malta Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci na Maltě naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí na Maltě

Jaké je aktuální počasí na Maltě se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o 1malta.cz

Informace o doméně 1malta.cz a informace dalších doménách nejen v oblasti cestováního ruchu naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje seznam zajímavých českých domén, které jsou většinou volné (pokud je již někdo nezaregistroval nebo původní držitel neprodloužil). Jedná se tedy o domény, které již byly používané, ale z důvodu neprodloužení čekají na další využití. Další zajímavé domény nejen z oblasti cestovního ruchu pak naleznete na stránkách zajímavé domény k prodeji.

Víkendové pobyty pro dva

Další možnosti dovolené a víkendových pobytů naleznete na víkendové pobyty pro 2.

Dovolenou Malta 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Maltě. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Maltu vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Maltu vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Maltě vybráním příslušných měsíců:

Pobyt na Maltě si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Maltě z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Egypt - informace o dovolené, Francie - informace o dovolené, Francouzská Polynésie - informace o dovolené nebo například dovolenou Guadeloupe - informace o dovolené? Další možností je třeba Chorvatsko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Maltě může být třeba doprava. Na dovolenou na Maltu 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Maltu letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Maltě si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Maltě můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Maltě pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Malta nebo sekci dovolená s dětmi.