Ostrov Malta
Maltské moře

Db Seabank Resort + Spa v maltské lokalitě Mellieha s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Malta Mellieha 2019 - Db Seabank Resort + Spa výhodně. Last Minute zájezdy do maltské destinace Mellieha.

1Malta.cz    >    
Mellieha    >    

Db Seabank Resort + Spa

Vyhledávání zájezdů

Db Seabank Resort + Spa podle termínu

Hotel DB Seabank Resort + Spa
Dovolená Mellieha levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel DB Seabank Resort + Spa s délkou 5 dní, v termínu 1. listopad 2019 až 5. listopad 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 10858 Kč.
 
Db Seabank Resort + Spa
Dovolená Malta 2019 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Db Seabank Resort + Spa, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 23. listopad až středa 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 218 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16358,- Kč.
 
Db Seabank Resort + Spa
Dovolená Malta 2019 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Db Seabank Resort + Spa, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 26. listopad až pátek 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 14882,- Kč.
 
Db Seabank Resort + Spa
Dovolená Malta 2019 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Db Seabank Resort + Spa, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 30. listopad až středa 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 225 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15192,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Mellieha podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal