Ostrov Malta
Maltské moře

Hotel Mellieha Bay Resort s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Maltě v lokalitě Mellieha - Hotel Mellieha Bay Resort. Last Minute pobyty v maltské lokalitě Mellieha 2019.

1Malta.cz    >    
Mellieha    >    

Hotel Mellieha Bay Resort

Vyhledávání zájezdů

Hotel Mellieha Bay Resort

Hotel Mellieha Bay
Dovolená Malta 2019 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mellieha Bay, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až sobota 7. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 25890,- Kč.
 
Hotel Mellieha Bay
Dovolená Malta 2019 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mellieha Bay, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. září až sobota 14. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22690,- Kč.
 
Hotel Mellieha Bay
Dovolená Malta 2019 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mellieha Bay, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 5. říjen až sobota 12. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 20590,- Kč.
 
Hotel Mellieha Bay Resort
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Mellieha, v ubytovacím zařízení Hotel Mellieha Bay Resort s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 4, v termínu středa 9. října 2019 do sobota 12. října 2019. Přeprava letecky, s odletem za 44 dní, se stravou polopenze - podzimní zájezd za levnou cenu 12590 CZK.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Mellieha podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal