Ostrov Malta
Maltské moře

Seabank Hotel And Spa Resort s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Maltě v lokalitě Mellieha - Seabank Hotel And Spa Resort. Last Minute pobyty v maltské lokalitě Mellieha 2019.

1Malta.cz    >    
Mellieha    >    

Seabank Hotel And Spa Resort

Vyhledávání zájezdů

Seabank Hotel And Spa Resort podle termínu

Seabank Hotel
Dovolená Malta 2019 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Seabank Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 3. červenec až středa 10. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 33290,- Kč.
 
Seabank Hotel And Spa Resort
Dovolená Malta 2019 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Seabank Hotel And Spa Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % v aktuální ceně 27490,- Kč.
 
Seabank Hotel And Spa Resort
Dovolená Malta 2019 - Mellieha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Seabank Hotel And Spa Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. září až sobota 14. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % v aktuální ceně 25490,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Mellieha podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal