Ostrov Malta
Maltské moře

Hotel Preluna Hotel & Spa s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Maltě v lokalitě Sliema - Hotel Preluna Hotel & Spa. Last Minute pobyty v maltské lokalitě Sliema 2019.

1Malta.cz    >    
Sliema    >    

Hotel Preluna Hotel & Spa

Vyhledávání zájezdů

Hotel Preluna Hotel & Spa

Hotel Preluna Hotel & Spa
Dovolená Malta 2019 - Sliema v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Preluna Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 8. září až neděle 15. září, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 17953,- Kč.
 
Hotel Preluna Hotel & Spa
Dovolená Malta 2019 - Sliema v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Preluna Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 6. říjen až neděle 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 14336,- Kč.
 
Hotel Preluna Hotel & Spa
Dovolená Malta 2019 - Sliema v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Preluna Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 20. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15943,- Kč.
 
Hotel Preluna Hotel & Spa
Dovolená Malta 2019 - Sliema v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Preluna Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 27. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15943,- Kč.
 
Hotel Preluna Hotel & Spa
Dovolená Malta 2019 - Sliema v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Preluna Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 10. listopad až neděle 17. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 8843,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sliema podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal